Zaloguj    Profil    Wiadomości
  Strona główna     Pomoc   Rejestracja     Użytkownicy     Szukaj     Wsparcie     Linki     Katalog     Artykuły     Kontakt  
Ta strona nie jest już aktualizowana.
Forum Prawne . Info - Warunki Rejestracji

§1. Zaznajomienie się oraz akceptacja poniższego regulaminu jest konieczna, aby móc się zarejestrować i korzystać z ForumPrawne.info zwanego dalej Forum.

§2. Forum służy do dyskusji na tematy związane z prawem i dziedzinami pokrewnymi.

§3. Udział w Forum jest całkowicie dobrowolny, a użytkownikowi nie przysługuje roszczenie o zapłatę od Forum w związku z udzielanymi odpowiedziami prawnymi.

§4. Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Jest jedynie platformą, dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć.

§5. Prezentowane na Forum poglądy, opinie i odpowiedzi na pytania prawne mają jedynie charakter informacyjny, pomocniczy i nie powinny być traktowane jako wiążące kogokolwiek.

§6. Forum nie ponosi odpowiedzialności za trafność udzielanych odpowiedzi jak i za skutki zastosowania się do udzielonych wskazówek.

§7. Publikować posty na Forum może każdy zarejestrowany użytkownik.

§8. Zabronione jest umieszczanie na Forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, oszczercze, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność.

§9. Złamanie zasad obowiązujących na Forum spowoduje natychmiastowe usunięcie konta użytkownika oraz wszystkich jego postów oraz powiadomienie organów ścigania o zaistniałym przestępstwie. Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów.

§10. W treści postów nie wolno użytkownikom zamieszczać linków do zewnętrznych stron www - jeśli nie dotyczy to prowadzonej dyskusji.

§11. Dołączając do własnej wypowiedzi załącznik użytkownik zobowiązany jest wykasować: dane osobowe, oznaczenie instytucji i inne dane naruszające prawa osób postronnych. Pełną odpowiedzialność prawną za naruszenie powyższych praw - a w szczególności dóbr osobistych innych osób - ponosi użytkownik.

§12. Forum nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane przez użytkowników treści.

§13. Forum zastrzega sobie prawo do przerwania dyskusji w każdym momencie, wykasowania lub zmiany określonych postów bez podania przyczyny. Forum może także przenosić posty do innych działów forum i zmieniać ich oznaczenia.

§14. Forum nie ponosi odpowiedzialności za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania danych użytkowników i ich postów.

§15. Nazwy użytkowników nie mogą być adresami stron WWW.

§16. Umieszczanie w postach lub podpisach linków do innych stron oraz reklam wymaga zgody Administratora. W tym celu należy skontaktować się z nim za pośrednictwem systemu Prywatnych Wiadomości (PW) lub formularza kontaktowego. W przypadku naruszenia powyższej zasady Administrator ma prawo usunąć fragment postu będący linkiem do innej strony lub reklamą.


Zgadzam się na te warunki

Nie zgadzam się na te warunki

© Forum Prawne . Info
 Logowanie
Użytkownik  
Hasło  
Zapamiętaj